Kenniskwadraat
Home Kennissen voor Kennis Kennis voor Kennissen Boekenkast Nieuws Contact
KennisKwadraat

Nieuws: Grootste talent opleiding IDM in 2009 volgt Masterclasses

Geplaatst door Bart van der Meij, Jan Willem op 22/06/2009 13:39
Jonge ondernemer Walter Vos won op het congres Innoveren met Informatie, dat door studenten van de opleiding IDM was georganiseerd, de prijs voor het grootste talent van 2009. Aan zijn zege was deelname aan de komende masterclasses van KennisKwadraat verbonden. Walter Vos was verrast met zijn prijs en moet de eerste masterclass verstek laten gaan vanwege zakelijke afspraken. Het aanstormende talent heeft een eigen bedrijf en werkt tegen een deadline aan.

Het congres was overigens in zijn geheel de moeite waard. Naast sprekers, waaronder Bart van der Meij over Innoveren met Mensen, verzorgden de studenten en hun begeleiders presentaties over de projecten die zij het laatste kwartaal hebben uitgevoerd bij Reekx, de NVB en het Princessehof. Een mooi overzicht van de innovatieve stand van zaken en uitstekend georganiseerd door de groep zelf!

Referenties

"Drie sprekers in een Masterclass, inspirerend op hun eigen manier. Begeesterende vertellers, met in hun verhalen ‘treffende’ kennis. Kennis die ik kan toepassen en die mij inspireert om vanuit een ander en fris perspectief tegen de wereld aan te kijken."
- Geesje Duursma - De Pleats, Burgum

Contact

Bart  06 50826060
Jan Willem  06 15095122
e-mail info@kenniskwadraat.nl